Imieniny: Pauliny, Sabiny i Tomasza

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Dni Sieradza 2017

12/06/2017

Dobiegły końca Dni Sieradza 2017. Przez dwa tygodnie wspólnie bawiliśmy się na Rynku w Sieradzu i w Amfiteatrze przy różnych atrakcjach. Każdy znalazł coś dla siebie.

Weekend, który kończył Dni Sieradza obfitował w koncerty, pokazy tańca oraz wieczór z gwiazdami kabaretu.

Na deskach Amfiteatru wystąpiły takie gwiazdy jak: Doniu, Sarsa i Natalia Szroeder, co sprawiła, że widownia wypełniona była szczelnie fanami. Wielu z nich miejsca tuż przy scenie zajęło już na kilka godzin przed koncertem. Fani nie zawiedli się. Artyści nie tylko dali energetyczne koncerty ale też chętnie rozdawali autografy. W przerwach pomiędzy występami gwiazd, dla publiczności zaśpiewali wychowankowie Sieradzkiego Centrum Kultury i Sieradzkiego Domu Kultury: Klaudia Owczarek, Paulina Owczarek i Angelika Paulińska, czyli Zespół Czars, czy Weronika Juszczak.

W niedzielę na sieradzkim rynku mieszkańcy Sieradza wspólnie ze Studiem Tańca Marcina Hakiela mogli spróbować swoich sił w nauce salsy. Było tanecznie i zabawnie. Tańczyli duzi i mali a kroki okazały się całkiem proste. Na koniec wszyscy wspólnie wykonali pokaz salsy. Finałem tegorocznych Dni Sieradza był już tradycyjnie Wieczór Kabaretowy. Wystąpili: Kabaret Czesuaf oraz Cezary Pazura.

Przejdź do galerii