Imieniny: Ireny, Kleopatry i Witalisa

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Wspomnienie lata

10/10/2012

   Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu mieszcząca się w szpitalu przy ul. Armii Krajowej 7 oraz Koło Literackie "Anima" serdecznie zapraszają w dniu 11 października br. (czwartek) o godzinie 17.00 na spotkanie autorskie Izabeli Mełech-Ostrzeniewskiej i otwarcie wystawy fotografii Agnieszki Jarzębowskiej pt. "Wspomnienie lata".

   Izabela Mełech-Ostrzeniewska urodziła się w Nysie. W latach 1978-2006 mieszkała w Sieradzu. Obecnie przebywa na emigracji w Wielkiej Brytanii. Wiersze pisała już w szkole podstawowej. Ostatnio zajęła pierwsze miejsce w konkursie literackim ogłoszonym przez jeleniogórskie Stowarzyszenie "W Cieniu Lipy Czarnoleskiej". Kilka miesięcy temu wydała debiutancki tom pt. "Moje wiersze".

   Agnieszka Jarzębowska należy do Koła Literackiego "Anima". Jest znaną sieradzką poetką i autorką utworów satyrycznych. Lubi także fotografować. Zdjęcia zaprezentowane na wystawie zostały wykonane podczas tegorocznych wakacyjnych podróży do Rosji, Chorwacji  Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny.