Imieniny: Emila, Neleny i Romy

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Wygraj "fotel" Prezydenta i rower

10/03/2017

Przypominamy, że do 15 marca trwają dwa konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Urząd Miasta Sieradza ogłosił dwa konkursy. W pierwszym do wygrania jest "fotel Prezydenta" na jeden dzień.  Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat. Uczestnicy konkursu mogą w formie plastycznej lub pisemnej rozwinąć myśl "gdybym był Prezydentem Sieradza...".  Młody włodarz Sieradza wraz z Pawłem Osiewałą, otworzy m.in. stację diagnostyczną dla rowerów, która właśnie 21 marca oddana zostanie do użytku w sąsiedztwie boiska Orlik przy SP nr 10 oraz wręczy nagrodę w konkursie "Mój Sieradz, mój rower". Zwycięzca konkursu odwiedzi także jedną z miejskich spółek oraz weźmie udział w zebraniu kierownictwa Urzędu Miasta Sieradza. Prace można przesyłać na adres Urzędu Miasta w Sieradzu (pl. Wojewódzki 1, 98-200 Sieradz) z dopiskiem Referat Promocji.

Drugi konkurs, w którym do wygrania jest rower, to "Mój Sieradz, mój rower". Dla uczestników konkursu mamy jeszcze dwie inne nagrody. Wiosenny przegląd roweru ufundowany przez firmę 4Bike Sieradz (sklep i serwis rowerowy znajduje się przy ul. Jana Pawła II 63) trafi do zdobywcy drugiego miejsca. Osoba, która zdobędzie trzecie miejsce wygra nagrodę rzeczową o wartości 100 zł, ufundowaną przez Miasto Sieradz.
Dodatkowo trzeba polubić nasz profil na facebooku Sieradz lubię.  Na prace czekamy do 15 marca, a wręczenie nagrody planujemy 21 marca w pierwszy dzień wiosny, podczas otwarcia stacji diagnostycznej dla rowerów. Prace można składać osobiście w Referacie Promocji w Urzędzie Miasta Sieradza na I piętrze, pok. nr 10 lub drogą meilową na adres: promocja@umsieradz.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!