Imieniny: Leoncjusza, Michała i Renaty

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Gimnazja

Lp.

Placówka/adres

Dyrektor – numer SIRMAN

Dane kontaktowe

1.

Gimnazjum nr 1
im. 31. Pułku Strzelców Kaniowskich

Aleja Grunwaldzka 10

Krzysztof Klimas – 412

43 827 93 43

dyrektor@g1.sieradz.eu

2.

Gimnazjum nr 2

im. Królowej Jadwigi

ul. Rycerska 4

Jolanta Mańkowska – 422

43 827 14 70

43 822 30 52

519 540 582

dyrektor@g2.sieradz.eu

3.

Gimnazjum nr 3

im. Unii Europejskiej

ul. Broniewskiego 30

Helena Rajewska – 431

43 822 71 42

dyrektor@g3.sieradz.eu

Obwody szkół:

Obwód Gimnazjum nr 1 im. 31. Pułku Strzelców Kaniowskich, Aleja Grunwaldzka 10 

Aleja Grunwaldzka, Armii Krajowej, Bohaterów Września, Błotna, Braterstwa Broni, Brzozowa, Bukowa , Cierplikowskiego, Cisowa, Daszyńskiego, Dąbrowszczaków, Dębowa, Dworska, Generała Grota Roweckiego, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Grzesika i Piwnika, Górka Kłocka , Jesionowa, Księdza Aleksandra Brzezińskiego , Księdza Popiełuszki, Kręta, Leszczynowa , Lipowa , Ludowa, Miejska, Modrzewiowa , Paderewskiego, Podmiejska, POW od nr 159 do końca, Przejazd, Reymonta, Staropolna, Spychalskiego, Spokojna, Stacheckiego-Koliba, Strzelców Kaniowskich, Sybiraków , Szlachecka, Świętego Floriana , Taczanowskiego, Tadeusza Barczyka, Topolowa, Wiejska, Władysława Łokietka nr 33, 35, 37, 39, 41, 47, 51, 53, Świerkowa, Wiśniowa , Wolska, Wypoczynkowa , Zachodnia, Zaścianek, 11 Listopada. 

Obwód Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi , ul. Rycerska 4 

Aleja Zwycięstwa, Aleja Pokoju nr parzyste, Andrzejewskiego, Bagienna, Bazylika, Błonie, Borek, Ciołkowskiego, Dolna, Dominikańska, Dzigorzewska, Elewatorowa, Glinianki, Górna, Grodzka, Herbowa, Jana Pawła II od nr 1 do nr 41, Józefiaka, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kolegiacka, Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krakowskie Przedmieście od nr 1 do nr 20, Krótka, księdza Pogorzelskiego, Kwiatowa, Leszka Czarnego, Leśna, Letniskowa, Lokajskiego, Marszałka Piłsudskiego, Mączyńskiego, Mickiewicza, Mokra, Mostowa, Nadwarciańska, Nenckiego, Obwodowa, Ogrodowa, Olendry Małe, Orzechowa, Parkowa, Paszkiewicza, Piątkowskiej, Plac Wojewódzki, Podgórze, Podrzecze, Podwale, Podzamcze, Polna, Portowa, POW do nr 158, Powstańców Warszawy, Przyjazna, Pułaskiego, Radziminowska, Rapackiego, Równa, Rybna, Rycerska, Rynek Praski, Rynek, Rzeczna, Sarańska, Scaleniowa, Siemianowicza, Sienkiewicza, Składowa, Sosnowa, Sportowa, Starowarcka, Stawowa, Sternfelda, Stodolniana, Strażacka, Sukiennicza, Sulimierskiego, Szewska, Torowa, Toruńska, Towarowa, Tysiąclecia, Uniejowska, Wakacyjna, Warcka, Warszawska, Wąska, Widawska, Wodna, Wojska Polskiego, Wojsławska, Wschodnia, Wyzwolenia, Zacisze, Zakładników, Zamkowa, Złota, Żabia, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia. 

 

Obwód Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej, ul. Broniewskiego 30 

Akacjowa, Aleja Pokoju nr nieparzyste, Asnyka, Batorego, Błękitna, Boczna, Botaniczna, Broniewskiego, Browarek, Brzechwy, Cegielniana, Ceramiczna, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Drewniana, Droga Brzezińska, Droga Dąbrowska, Droga Jeziorska, Działkowa, Gliniana, Generała Sikorskiego, Hetmana Sapiehy, Jagiełły, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Jana Pawła II od nr 43 do końca, Jasna, Jaśminowa, Ketlinga, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Kosynierów, Kowalskiego, Krakowskie Przedmieście od nr 21 do końca, Krasawna, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, Liliowa, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Mała, Niska, Norwida, Nowa, Nowowiejskiego, Oksińskiego, Olendry Duże, Opłotki, Organizacji Katyń, Orzeszkowej, Partyzantów, Piaskowa, Piastowska, Pod Skarpą, Podbipięty, Pogodna, Południowa, Porazińskiej, Prosta, Prusa, Reja, Rodziewiczówny, Różana, Sadowa, Sasankowa, Sąsiedzka, Sempołowskiej, Skośna, Skrzetuskiego, Słomiana, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Spadowa, Spółdzielcza, Stanisława Graeve, Stroma, Struga, Szenwalda, Szkolna, Szymańskiego, Targowa, Tęczowa, Trzech Króli, Tulipanowa, Tuwima,  Ustronna, Warneńczyka, Wesoła, Wierzbowa, Wiklinowa, Wincentego Wnuka, Wiosenna, Wiśniowieckiego, Witosa, Wołodyjowskiego, Władysława Łokietka bez nr 33, 35, 37, 39, 41, 47, 51, 53, Wrzosowa, Wspólna, Wysoka, Wyspiańskiego, Zagłoby, Zajęcza, Zielona, Złotej Jesieni, Żeromskiego, Żółkiewskiego, Żwirowa, 1 Maja, 3 Maja. 

PLACÓWKI NIEPUBLICZNE

Gimnazjum Katolickie przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej
Dyrektor: ks. Jan Witkowski
ul. Krakowskie Przedmieście 123 a
tel. (43) 827-48-21