Imieniny: Jarosława, Marka i Wiki

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Harmonogram

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2017

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017 roku dla zabudowy jednorodzinnej:


Poniżej prezentujemy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w 2016 roku według podziału miasta Sieradza na rejony (dotyczy zabudowy jednorodzinnej i nieruchomości niezamieszkałych, czyli firm oraz instytucji).

Rejon 1harmonogram

Wykaz ulic w rejonie 1: Błotna, Brzozowa, Dworska, Jesionowa, Kręta, Leszczynowa, Lipowa, Ludowa, Miejska, Modrzewiowa, Podmiejska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przejazd, Spokojna, Szlachecka, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Zaścianek


Rejon 2 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 2: Dolna, Górna, Kolejowa, Leśna, Letniskowa, Przyjazna, Radziminowska, Rajska, Rapackiego, Sarańska, Scaleniowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wojska Polskiego, Wolska, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zakładników


Rejon 3 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 3: Bagienna, Borek, Elewatorowa, Herbowa, Mokra, Paszkiewicza, Podgórze, Sosnowa, Torowa, Uniejowska, Wojsławska


Rejon 4 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 4: Chodkiewicza, Czarnieckiego, Hetmana Sapiehy, Jana Kazimierza, Ketlinga, Kmicica, Królowej Jadwigi, Łabędzia, Nowowiejskiego, Podbipięty, Sadowa, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Stefana Batorego, Trzech Króli, Warneńczyka, Wiśniowieckiego, Władysława Jagiełły, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Żółkiewskiego


Rejon 5 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 5: Asnyka, Broniewskiego, Brzechwy, Droga Brzezińska, Kochanowskiego, Konwaliowa, Kowalskiego, Kruczkowskiego, Liliowa, Norwida, Orzeszkowej, Partyzantów , Porazińskiej, Prusa, Reja, Rodziewiczówny, Różana, Sasankowa, Sempołowskiej, Słowackiego, Struga, Szenwalda, Szymańskiego, Targowa, Tulipanowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego


Rejon 6 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 6: 1 Maja, Boczna, Cegielniana, Ceramiczna, Drewniana, Droga Dąbrowska, Droga Jeziorska, Gliniana, Graeve, Krakowskie Przedmieście, Mała, Niska, Nowa, Południowa, Prosta, Skośna, Słomiana, Spadowa, Stroma, Szkolna, Wiklinowa, Wysoka


Rejon 7 - harmonogram 

Wykaz ulic w rejonie 7: 11 Listopada, 3 Maja, Aleja Grundwaldzka, Antoniego Cierplikowskiego, Armii Krajowej, Bohaterów Wrzesnia, Braterstwa Broni, Generała Maczka, Górka Kłocka, Jagiellońska, Jana Pawła II, Organizacji Katyń, Paderewskiego, Reymonta, Spychalskiego, Staropolna, Strzelców Kaniowskich, Sybiraków, Taczanowskiego, Tadeusza Barczyka, Wincentego Wnuka, Władysława Łokietka


Rejon 8 - harmonogram

Wykaz ulic w rejonie 8: Andrzejewskiego, Błonie, Glinianki, Józefiaka, Kamienna, Kościelna, Mączyńskiego, Nadwarciańska, Obwodowa, Piątkowskiej, Równa, Sienkiewicza, Składowa, Sternfelda, Strażacka, Sulimierskiego, Widawska, Zacisze, Złota


Rejon 9 - harmonogram

Wykaz ulic w rejonie 9: Akacjowa, Botaniczna, Browarek, Działkowa, Jasna, Jaśminowa, Krasawna, Łąkowa, Oksińskiego, Olendry Duże, Pod Skarpą, Sąsiedzka, Słoneczna, Spacerowa, Ustronna, Wesoła, Wiosenna, Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Złotej Jesieni


Rejon 10 - harmonogram

Wykaz ulic w rejonie 10: 23 Stycznia, Aleja Pokoju, Aleja Zwycięstwa, Dominikańska, Kasztanowa, Kolegiacka, Kościuszki, Krótka, Leszka Czarnego, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Podwale, Pogorzelskiego, Polna, Powstańców Warszawy, Pułaskiego, Rybna, Rycerska, Rynek, Sukiennicza, Szewska, Toruńska, Tysiąclecia, Warcka, Warszawska, Wodna, Wyzwolenia, Zajęcza, Zamkowa, Żabia, Żwirki i Wigury


Rejon 11 - harmonogram

Wykaz ulic w rejonie 11: Bazylika, Ciołkowskiego, Grodzka, Klonowa, Kopernika, Kwiatowa, Lokajskiego, Mickiewicza, Mostowa, Nenckiego, Olendry Małe, Opłotki, Orzechowa, Podrzecze, Podzamcze, Portowa, Rynek Praski, Rzeczna, Siemianowicza, Sportowa, Starowarcka, Stawowa, Stodolniana, Wąska, Wierzbowa, Wschodnia


Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017 roku dla zabudowy wielorodzinnej:

Sektor 01 - harmonogram strona 1, strona 2

Sektor 02 - harmonogram strona 1, strona 2